VIDEÓ: hazugságvizsgálóra kötötték a Mi kis falunk sztárját - itt az eredmény!

"Ön azt gondolja, hogy nagy tehetség?"

A Femcafe.hu 20 perc őszintén című videósorozatának legfrissebb epizódjában a Mi kis falunk színésznőjét, Lovas Rozit tesztelték.

"Jól van a bőrében és már azt is tudja, miért nem érzi jól magát bizonyos helyzetekben. Minderről, szerelme elvesztéséről, az újra megtalált boldogságról, az anyaság új dimenzióiról és a babavárásról is mesél Lovas Rozi a 20 perc őszintén évadzáró, hatodik adásában." - írja a Femcafe.hu. A portál szerkesztői hazugságvizsgálóra kötötték a Mi kis falunk népszerű színésznőjét, a végeredményről pedig egy videóban számoltak be.

"Gyakran játsza el mások kedvéért, hogy jó kedve van? Az Ön hobbija a színészet? Véleménye szerint a női szépség túlértékelt dolog a világban? Ön úgy gondolja, hogy az érzékenység túlértékelt? Volt olyan, hogy hazacsent valamit egy forgatásról? Ön azt gondolja, hogy nagy tehetség?" - ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel izzasztották meg Lovas Rozit. 

Az eredmény egyértelmű!

Címlapfotó: Youtube/ScreenShot

24 óra