Válassz egy madarat! Megmutatja, mire van most a legnagyobb szükséged!
4. madár
A Te életedből most legjobban az önbecsülés hiányzik!
Alulértékeled önmagad. Gyakran érzed úgy, hogy az egész világ ellened van. Nagyon nehezen győzöd le a kudarcokat, és nehezen teszed túl magad rajtuk, ezért inkább igyekszel kerülni az olyan helyzeteket, ahol szembesülhetsz velük. Gyakran megesik veled, hogy „belehallasz” valamit mások mondanivalójába, idegesít, ha valaki hangosan felnevet a társaságodban, mert úgy gondolod, hogy rajtad nevet. Ilyenkor ellenőrzöd, hogy nem koszos-e az arcod, rendben van-e a ruhád. A lelked mélyén tudod, hogy sokkal értékesebb vagy annál, amit magadról gondolsz, csak olyan környezetre van szükséged, ahol ezt megerősítik benned.
5. madár
Neked most legjobban egy kis megértés hiányzik!
Kívülről magad vagy a jókedv és a vidámság, az örök optimista. Sajnos ezt már annyira megszokta a környezeted, hogy képtelen észrevenni, hogy néha neked is lehet rossz napod, vagy sajoghat a lelked. Amolyan „lelki szemetesládának” használnak, mert vigaszért bárki fordulhat hozzád, az összes könnyet képes vagy felszárítani. Rengeteg szeretetet adsz, de vissza alig kapsz valamit. Itt az ideje, hogy üvölts, sírj, veszekedj, kiabálj! Persze nem állandóan, de add tudtára mindenkinek, ha valami bánt, és igenis, szükséged van arra, hogy Téged is átöleljen ilyenkor valaki.
6. madár
Neked most legfőképp támogatásra lenne szükséged!
Folyamatosan attól félsz, hogy a dolgok, amik rajtad kívül állnak egyszer csak átveszik az irányítást, és elveszítesz mindent, amiért eddig küzdöttél. Szeretnéd biztonságba tudni a szeretteidet, ezért erődön felül dolgozol. Megtanultad mindenből kihozni a maximumot, a kevésből is képes vagy csodát tenni, de a gondolat, hogy esetleg nem tudod, mit hoz a holnap megbénít. Bár igyekszel minden lehetőségre felkészülni, ideje lenne, hogy ne egyedül viselj minden terhet. Egy őszinte beszélgetés végre elhozhatja a várva-várt segítséget. Vannak dolgok, amik csapatmunkával könnyen megoldhatók, és ha nem így lenne, még mindig segítségedre lehet a rengeteg tapasztalatod. Próbálj meg ellazulni, és pihenni kicsit, mert az örökös hajtás miatt nem látod meg az élet örömeit!
7. madár
Életedbe egy kis optimizmus kellene most leginkább!
Úgy érzed, kifogytál az időből vagy az energiából és a hétköznapi élet nehézségei kiölték belőled a küzdőszellemet. Az apró-cseprő dolgok felemésztik az idődet, és nem jut már semmi arra, hogy élj. Ha feladod az álmaidat, egy darabot veszítesz el önmagadból, amit semmi sem pótolhat később. Hogy ne kelljen ezt rejtegetned, térj vissza a vágyaidhoz, és próbáld meg realizálni, ha nem is az egészet, legalább egy kis részét váltsd valóra, ne sajnáld rá az energiát, a pénzt, az időt, mert csak így lehet teljes az életed.














