Gyomorforgató bosszú a gyorsétteremben: Sokkot kapott a nő, miután kiderült, mit művelt a menedzser a szendvicsével

Gyomorforgató bosszú a gyorsétteremben: Sokkot kapott a nő, miután kiderült, mit művelt a menedzser a szendvicsével

Egy amerikai autós gyorsétteremben záróra előtt rendelő nő az életében nem gondolta volna, hogy a vacsorája miatt egy életre szóló betegséggel kell majd megküzdenie. Az üzletvezető brutális bosszúja után ráadásul az egész családja rettegésben él.

Bosszú?

Az amerikai Oklahomában található Broken Bow egyik Arby's gyorséttermében egy teljesen hétköznapi Drive-in rendelés fordult át valóságos rémálomba, amikor egy Jennica Church nevű vásárló közvetlenül zárás előtt kért enni. Bár a nőnek gyanús volt, hogy a szendvics elkészítése szokatlanul hosszú ideig tart, azt hitte, a dolgozók csak a késői időpont miatt bosszúsak. A megdöbbentő igazságra azonban csak azután derült fény, hogy az étterem egyik alkalmazottja feljelentette saját kolléganőjét a rendőrségen. A hatóságok azonnal lefoglalták a biztonsági kamerák felvételeit, és a nyomozók elképedve látták, amint az akkori üzletvezető nő a szendvics összeállítása közben szándékosan az étel fölé hajol, és beleköp a húsba. A rendőrség a felvételek kiértékelése után azonnal elfogatóparancsot adott ki a volt menedzser ellen szándékos, károsítási szándékkal elkövetett mérgezés súlyos vádjával, és az ügyben jelenleg is büntetőjogi eljárás zajlik.

A megdöbbentő higiéniai horror azonban itt még nem ért véget...

Lapozz a folytatásért!

24 óra