Benéztek a 24 éves győri srác alsógatyájába a zsaruk és megpecsételődött a sorsa
A rendőrség közleménye szerint a fiatal férfi elmondta, hogy régen ugyan ő is rendszeresen fogyasztott drogot, de már több éve nem él vele.
"Tüzetes ruházatátvizsgálását követően azonban öt tasak került elő az alsónadrágjából. Mint kiderült, egyikben hasis, míg a további négyben marihuána lapult. Ezenfelül cipőjében is marihuánás cigaretta maradványait találták meg. Ezután már neki sem volt mit tagadnia" - írja a police.hu.
Bevallotta, hogy rendszeres fogyasztó, és a kábítószert nemrég vásárolta, amiből már egy cigarettát el is szívott.
A készenléti rendőrök előszőr mintavételre állították elő a két férfit, ami egyből kimutatta szervezetükből a kábítószert. Ezt követően bevitték őket a Győri Rendőrkapitányságra, ahol mindkettőjüket kábítószer birtoklása miatt hallgatták ki gyanúsítottként. Ezen felül a sofőrnél vizsgálják a járművezetés bódult állapotban bűncselekmény elkövetését is. Mindketten szabadlábon védekeznek.