A kórházban találták holtan az eltűnt férfit: fejjel előre szorult halálos csapdába
Saját felelősségére hagyta el a kórházat február 7-én, de azóta sem látta senki. Az egészségügyi intézményben bukkantak rá holtan.
Borzalom
Egy szűk résben találtak holtan egy Spanyolországban élő brit férfit, akit korábban eltűntként jelentettek. A Daily Mail beszámolója szerint az 54 éves Pete Jacksont február 7-én látták utoljára, amikor – annak ellenére, hogy olyan gyógyszereket szedett, amelyek enyhén dezorientálttá tehették – saját döntéséből elhagyta a kórházat. Ezt követően nyoma veszett, amit egy nagyszabású keresőakció követett. De hiába.

Fotó: Facebook/Shirley Ebbs
Napokkal később, február 11-én a férfit a kórház hatodik emeletén találták meg élettelenül, egy szűk résbe szorulva. Egy terasz fala és egy fémplatform közé ékelődött be, amelyen több elektromos kábel is futott. Sajtóértesülések szerint a 54 éves férfi valószínűleg személyes tárgyait próbálta kiszedni a résből, amikor fejjel előre beleesett, és már nem tudta kiszabadítani magát.














